Téma dne "HUDBA" - čtvrtek 4.1. 2024

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    09.01.2024 18:23

    Výhercům gratuluji, ostatním děkuji za účast. Výsledky jsem zapsal. Jakmile se ke mně dostane nové TD, zveřejním ho.

    Děkuji. Adam

  • KáStefi
    KáStefi
    09.01.2024 18:35

    Srdečne gratulujem Monike a Tomášovi za skvelé umiestnenie :). Koniec dobrý všetko dobré :)...

  • MaTal
    MaTal
    09.01.2024 21:13
    Reaguje na Tomava 09.01.2024 17:22:

    "Gratuluji drapce, KáStefi, cimlerové a MaTal ke krásnému umístění. Pokusím..." - zobrazit celý komentář

    Díky Tome, ale mám chuť z té bedny sestoupit na zem vedle, abych podrtrhla ten rozdíl. Máte s Monikou víc jak 55% všech přidělených bodů a to je super výsledek, gratuluji oběma, Mahulena.

  • Paveljan
    Paveljan
    09.01.2024 22:02

    Gratuluji vítězům, všem na bedně i ostatním autorům zajímavých fotografií.

  • Tomava
    Tomava
    09.01.2024 22:34
    Reaguje na MaTal 09.01.2024 21:13:

    "Díky Tome, ale mám chuť z té bedny sestoupit na zem vedle, abych podrtrhla..." - zobrazit celý komentář

    Mahuleno, já si myslím, že na té zemi musíme stát všichni. Nikdo z nás (zatím :-) ) není Sudek ani Drtikol, a obávám se, že ani dlouho nebude. Berme to jako poměrně inteligentní zábavu a snažme se v rámci možností se zlepšovat. A nesmíme to bodování brát příliš vážně, na jiném serveru by to jistě dopadlo jinak. Každý máme trochu jiný vkus, tak se hlavně musíme snažit vyhýbat se kýči. Tom

  • Marie
    Marie
    15.01.2024 14:40

    Také gratuluji všem vítězům a zvláště Tomovi a Drapce k prvnímu místu. Díky za pěkné a zajímavé další TD Emoce. Těším se.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse