Téma dne "HUDBA" - čtvrtek 4.1. 2024

  • drapka
    drapka
    06.01.2024 15:25
    Reaguje na Adam Švarc 06.01.2024 14:32:

    "Přeji všem hezký den, nastavení soutěžní galerie je úplně stejné jako vždy..." - zobrazit celý komentář

    Hezký den Adame, vypadá to, že už to zase funguje a členové soutěže TD už mohou bodovat a psát komentáře :), děkujeme.

  • drapka
    drapka
    06.01.2024 15:32
    Reaguje na MSD 06.01.2024 13:07:

    "Jasně, všechno nejlepší do tohoto roku všem! Já už nefotím a nehodlám s tím..." - zobrazit celý komentář

    ......těším se na Vaši účast v příštím TD :)

  • MSD
    MSD
    06.01.2024 17:45
    Reaguje na drapka 06.01.2024 15:32:

    "......těším se na Vaši účast v příštím TD :)..." - zobrazit celý komentář

    Zdá se, že vše již funguje jak má, takže už do toho nemusím vstupovat. Ale Váš komentář mě potěšil. Děkuji :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    07.01.2024 15:58

    Tak všichni hezky Adamovi poděkujme za to, že je vše zase jak má být, přestože nějak nečtu vysvětlení, jak se to mohlo stát a už vůbec nevidím omluvu: Pardon, že jsem vám pokazil soutěž :-( Co se týká vyhlašovatele soutěže bych měl jasno, kdo porušil pravidla a koho tedy při sčítání vyloučit. Ale to už není na mě. Snad jen taková drobnost pro příště. Nevím, jestli pořád chápu smysl soutěže, ale pokud "mám chuť" soutěžit s kolegy pro zábavu, jak se s tím slučuje mít jich polovinu na blacklistu !

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    07.01.2024 21:21

    Rozumím tedy tomu dobře, že během soutěže proběhla změna pravidel (což považuji za absolutně nemorální) tak, že nemůže komentovat fotografie nikdo, kdo se soutěže neúčastní?...a tak tomu bude i u dalších TD?

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    07.01.2024 21:21

    Rozumím tedy tomu dobře, že během soutěže proběhla změna pravidel (což považuji za absolutně nemorální) tak, že nemůže komentovat fotografie nikdo, kdo se soutěže neúčastní?...a tak tomu bude i u dalších TD?

  • E.B.E
    E.B.E
    07.01.2024 21:29
    Reaguje na Lenka Klimtová 07.01.2024 21:21:

    "Rozumím tedy tomu dobře, že během soutěže proběhla změna pravidel (což..." - zobrazit celý komentář

    Ano...i když jsem pochopil, že se napříště "snad" vše vrátí k normálu. Ale ruku do ohně za to dát nemůžu. Leda by nebyla moje :-)

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    07.01.2024 21:34

    Děkuji. Počkám tedy, zda zda mě příští TD bude zajímat, či nikoliv.

  • drapka
    drapka
    09.01.2024 11:49

    Hezký den, ráda bych poděkovala Všem, co se zúčastnili v soutěži TD Hudba.

    Vyhlášení:
    Sešlo se nám celkem 25 fotografií od 14 autorů :). Hodnotilo 12 autorů, z toho 1 se zdržel hlasování a 1 nehodnotil.
    Výsledky:
    • 1. místo Tomava / Chaconne 20 bodů
    • 1. místo drapka / Klasika 20 bodů
    • 2. místo KáStefi / Argentínské tango 5 bodů
    • 2. místo Cimlerova /Pozor, jiskra, Ludvíku! 5 bodů
    • 3. místo MaTal / Vltava 4 body
    • 4. místo Cimlerová / Skupinové foto 3 body
    • 5. místo MaTal /Vyberte si … 2 body
    • 5. místo Petr52 /Světla vánoc 2 body
    • 5. místo Stanislav Hořínek / Sladké snění 2 body
    • 5. místo Drapka / Disco 2 body
    • 5. místo Drapka / Hudba v uších 2 body
    • 6. místo Lenka Klimtová/..moje malá noční hudba 1 bod
    • 6. místo MaTal / Bez hudby ani krok 1 bod
    • 6. místo Anassia / Vánoční muzicírování 1 bod
    • 6. místo Paveljan / Varhany 1 bod
    • 6. místo dpryl / Hudební duha 1 bod

    Vyhrává Tomava se svojí fotografií Chaconne a drapka s Klasikou :), gratuluji Tomovi a já děkuji za udělené body a gratuluji také Štefi a Cimlerova na druhém místě a Matal ke třetí příčce. Jsem ráda, že nakonec vše dobře dopadlo a mohlo se hodnotit a známe tedy i výsledky a nového vítěze. Poprosím Toma o nové téma TD (nechám to na něm, v případě, že bude chtít pomoci, ráda pomůžu :). Samozřejmě gratuluji i Všem ostatním, děkuji za účast a budu se těšit na další téma v únoru. Mějte se krásně :), Monika.

  • Tomava
    Tomava
    09.01.2024 17:22

    Gratuluji drapce, KáStefi, cimlerové a MaTal ke krásnému umístění. Pokusím se s Monikou co nejdříve vymyslet nové téma a dát ho ve všeobecnou známost. Těším se na Vaše fotografie k novému tématu. Tom

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse