"Zvířata v ZOO" - do 13.4.

  • MiaH
    MiaH
    11.02.2023 21:36

    mission impossible aneb jednou se to povede...

  • E.B.E
    E.B.E
    11.02.2023 22:49

    ...a jako obyčejně. Žádný článek, žádný "návod", pravidla, podmínky ...ani se není co divit, že lidé neví, v čem a jak soutěžit. Ale to je házení hrachu na zeď :-(

  • E.B.E
    E.B.E
    11.02.2023 22:51
    Reaguje na MiaH 11.02.2023 21:36:

    "mission impossible aneb jednou se to povede......" - zobrazit celý komentář

    Fotografie se nevkládají do diskuse, ale do vlastní galerie. A protože jde o soutěž "dvouměsíční", tak až od 13.2 ! Mimochodem: Soutěž je anonymní. Tím pádem ses s fotkou už "diskvalifikovala"

  • MiaH
    MiaH
    11.02.2023 23:21
    Reaguje na E.B.E 11.02.2023 22:51:

    "Fotografie se nevkládají do diskuse, ale do vlastní galerie. A protože jde..." - zobrazit celý komentář

    Tak ďakujem za informácie, ktoré tam uvedené neboli. A premýšľam, ako má zostať fotografia anonymná, keď si ju mám vložiť do svojej galérie? :D Pravda, chýbajú tu informácie, návod, pravidlá ... škoda. Snáď ale fotografia aspoň rozveselí :)

  • E.B.E
    E.B.E
    11.02.2023 23:28
    Reaguje na MiaH 11.02.2023 23:21:

    "Tak ďakujem za informácie, ktoré tam uvedené neboli. A premýšľam, ako má..." - zobrazit celý komentář

    Bohužel tohle není moje vina, ani nemám možnost to ovlivnit. Ačkoli se ptám dokola (sem se díval, co dva roky upozorňuju redakci. Bez výsledku) Fotku ale nevkládáš do své galerie, ale do soutěžní. Tentokrát se jmenuje "Zvířata v zoo". A jestli jsi to zkoušela a nešlo to, pak proto, že ještě není správný čas. Což je ale při vkládání napsáno vlevo dole. Musíš i číst. Každopádně když vložíš fotku na správné místo, fotografie se ostatním ukáže beze jména, pod pojmem soutěžní. Při hodnocení pak nápis: "soutěž ještě nebyla vyhodnocena, zobrazují se pouze vaše komentáře". Hádám, že tohle jsi tu už viděla. Ale s pravidly posloužit můžu. Ty se fakt těžko hledají. https://www.fotoaparat.cz/clanek/1708/pravidla-soutezi-na-fa/

  • MiaH
    MiaH
    11.02.2023 23:31
    Reaguje na E.B.E 11.02.2023 23:28:

    "Bohužel tohle není moje vina, ani nemám možnost to ovlivnit. Ačkoli se ptám..." - zobrazit celý komentář

    Dík :)

  • E.B.E
    E.B.E
    11.02.2023 23:35
    Reaguje na MiaH 11.02.2023 23:31:

    "Dík :)..." - zobrazit celý komentář

    ...sem pár vět přidal, až jsi odepsala, tak doporučuju přečíst znova

  • E.B.E
    E.B.E
    11.02.2023 23:49

    Kdysi vypadaly články o soutěži takhle a nemusely se hledat. Navíc všem pak bylo jasné, co mají/můžou dělat https://www.fotoaparat.cz/clanek/1941/soutez-tradice/

  • MaTal
    MaTal
    12.02.2023 16:16
    Reaguje na MiaH 11.02.2023 21:36:

    "mission impossible aneb jednou se to povede......" - zobrazit celý komentář

    Zdravím, přiznávám se, že jsem nečetla vše výše, tak se dopředu omlouvám, jestli se opakuji, ale jednu poznámku. Galerie je galerie, tam se posílají fotky k hodnocení, ať již bodovému, nebo slovnímu, případně obojímu, což je vždy milejší, když k hvězdičkám je ještě pár slov, alespoň pro mě. V TD – téma dne se připravují fotky cca měsíc a posílají v jeden den. Tam jsou zatím vždy pravidla dobře uvedená.
    Pak je tu soutěž na dva měsíce, kam se mohou posílat fotky po celou dobu, a účastník vidí, jestli nějaké body dostal, ale neví od koho do uzavření a vyhodnocení soutěže. Výše popsáno dobře výše včetně odkazu.
    Pokud někdo něco píše do „fóra“, tak má možnost tam nějakou fotku přiložit bez bodování *, aniž by přišel o limit 7 za 7. Já jsem to již několikrát udělala, většinou jako nápad k tématu- doplnění příspěvku, nic víc, nic míň. Samozřejmě, že i tady je možné se k fotce vyjádřit, ale jak jsem pozorovala, tak to není zvykem. Přeji vše dobré a ať se daří dělat pěkné fotky pro sebe i nás, M.

  • okemsupa
    okemsupa
    18.04.2023 12:51

    ... a výsledky budou, prosím pěkně, kdy? :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse