Téma dne "EMOCE" - čtvrtek 1.2.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    10.01.2024 15:31

    Hezký den všem fotografům,

    přikládám pravidla pro následující TD "EMOCE"

    PRAVIDLA:
    ---------------
    Fotografie mohou být nafoceny od vyhlášení tohoto tématu (10.1. 2024) až do 1.2. 2024.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie s datem pořízení, nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 1.2. 2024 od půlnoci do půlnoci. Hodnotí se slovně, bez bodů.

    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 2.2. do půlnoci pondělí 5.2. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod.

    VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž, která se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.
    ---------------

    Přeji všem dobré světlo.
    Adam

  • Marie
    Marie
    11.01.2024 08:10

    Děkuji za pěkné nové téma. Těším se na fotky, bude to smutné, ale i veselé, jako život sám. Uvidíme, komu se co podaří.

  • MaTal
    MaTal
    16.01.2024 13:35

    Oba, T. i M. zdravím, zajímavé téma jsi/jste vybrali. Velmi lehké a zároveň pro mě nejtěžší z těch, které jsem absolvovala. Co by na takové fotce mohlo být, a jak by měla vypadat si dovedu představit, realiace je ale mimo mě. Pokud se nestane zázrak, tak asi až příště. Ať se vám daří, M.

  • Tomava
    Tomava
    31.01.2024 16:22

    Vážení příznivci TD, od nastávající půlnoci můžete vkládat své fotografie na téma Emoce.
    Osobně mám problém, jelikož můj fotoaparát je v opravně. Ale velmi se s Monikou těšíme na Vaše fotografie.

  • Marie
    Marie
    01.02.2024 14:30

    Dva dny mi nešel internet - dělali modernizaci - tak jsem měla obavy, zda se budu moci účastnit...ale vyšlo to. :-)

  • Festa
    Festa
    01.02.2024 20:07
    Reaguje na Marie 01.02.2024 14:30:

    "Dva dny mi nešel internet - dělali modernizaci - tak jsem měla obavy, zda..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Maruško, tak máš místo smutku radost.
    A my taky. :-)
    V

  • Tomava
    Tomava
    06.02.2024 02:01

    Téma dne EMOCE skončilo a tady jsou celkové výsledky:

    Do TD bylo vloženo 24 fotografií od 13 autorů, bodovalo 12 autorů (92,3%), body získalo 15 snímků. Dovolte mi všem účastníkům poděkovat za aktivní účast. A teď to nejdůležitější, tedy pořadí:

    1. místo Petr52 To mě baví 19 bodů
    2. místo Tomava Soustředění 13 bodů
    3. místo drapka To je vražda, napsala... 12 bodů

    4. místo Festa Laserové EMOJI 5 bodů
    5.-6. místo Anassia V myšlenkách bloudí 4 body
    casablance Smutek 4 body
    7.-8. místo drapka No comment ! 3 body
    Cimlerová Skryté 3 body
    9.-10. místo Anassia Nerozlučná dvojka 2 body
    MaTal S kůží na trh -před a po TD 2 body
    11.-15. místo Marie U jany 1 bod
    Cimlerová Neseš něco 1 bod
    Anassia V bezpečí 1 bod
    Maza Bude řízek 1 bod
    casablanca Zuřivost tamtéž 1 bod

    Pokud jsem na někoho zapomněl nebo ho okradl, předem se omlouvám a věřte, nebyl by to úmysl. Případné chyby samozřejmě co nejrychleji opravím.

    Rád bych pogratuloval Petrovi k vítězství a Monice k umístění na stupních vítězů. A těším se na další téma dne, které bude vyhlašovat Petrč52. Tom

  • MaTal
    MaTal
    06.02.2024 07:58
    Reaguje na Tomava 06.02.2024 02:01:

    "Téma dne EMOCE skončilo a tady jsou celkové výsledky: Do TD bylo vloženo..." - zobrazit celý komentář

    Gratuluji Všem na bedně a taky se těším na další téma od Petra. Tome jen maličkost : ... 15 snímků. a ...11.-15. místo, bylo jich 14. Hezký den, M.

  • Petr52
    Petr52
    06.02.2024 09:21

    Velice si ceníme s Kačkou , že jste moji fotografii vybrali na 1.místo. Chtěl bych poděkovat všem účastníkům soutěže za účast a blahopřání pro Tomavu a drapku za místa na bedně. Pokusím se nové téma vybrat rychle.

  • drapka
    drapka
    06.02.2024 09:46

    Také gratuluji vítězi a Tomovi děkuji za bleskové vyhlášení výsledků.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse