PROSBA O ZMĚNY - doplnění

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    11.08.2018 05:43

    X - úplně zrušit možnost měnit komentáře. Původní argumentu zněl, že budou sloužit k opravě překlepů, gramatických chyb a podobně. Ale zhusta slouží jako nástroj, jak korigovat předchozí vyjádření. VIZ například příspěvek Heleny ve fóru Úroveň webu v 09.08.2018 16:43 - původní vyjádření znělo : "Nevšimla jsem si pokračování diskuse" (navzdory funkci můj feed/zprávy, kde svítí upozornění na nové reakce a interní poštu), a pokračovalo ve smyslu redakce je parta dobrovolníků, ještě jsme se nestihli sejít, programátoři stojí peníze, pokud se chce někdo přidat a pomoci shánět sponzory... což vystřídalo prohlášení o tom, jak se na všem již pracuje.

    XX - velmi bych se přimlouvala za to, aby redakce přestala uzavírat fóra. Ano, máte na to právo. Ale pokud něco vysílá uživatelům signál "a teď už sklapněte", pak právě tohle...

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    11.08.2018 06:31

    Velmi málo kdy reaguji na stále - čím dál víc stejné - pláče , kecání tlachání - zvláště od stále - čím dál víc stejných ,, takykolegů " . Pravda - většinu z nich mám na Černé listině - by jejich ,, jedovkovité " diskuse nedoléhaly až k mým obrázkům … Aby již nikdy nedošlo k tomu by mě tito lidé vytočili do běla svými neférovými výroky mimo jiné na téma ,, Férovost " … Aby již nikdy nedošlo k tomu že jsem vystartoval … Zkrátka a dobře - mým přáním vždy bylo je a bude aby se v těchto zařízeních jako jsou int. fotogalerie především fotilo a ne kecalo . Čím to je že autoři kteří opravdu něco umí se v kecání nerealizují ? Čím to je že zde hlavně vystupují ti kteří vyfotí Kim Čong Una v televizi , starou pumpu ve křoví stylem ,, žák z 1třídy ZŠ jde okolo tak zmáčkl náhodou mobil " , nebo VW brouka a ani neumí pořádně klonováním smazat SPZ . Čím to je že tito lidé - ač sami nic ve foto nepředvedou tak rádi tlachají okolo ? ,, Čím to je že ten kdo nevie zpievať - zpieva " … / kolegové Slováci nechť odpustí případné chyby v jejich mateřštině v tomto krátkém úryvku z písně skvělé skupiny NO NAME která se rovněž jmenuje ,, Čím to je ? " Děkuji za pozornost .

  • xxxxxx
    xxxxxx
    11.08.2018 06:50

    Mám dotaz. V které kategorii máte zařazeného mě ? :)

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    11.08.2018 07:23
    Reaguje na xxxxxx 11.08.2018 06:50:

    "Mám dotaz. V které kategorii máte zařazeného mě ? :)..." - zobrazit celý komentář

    Mluvil jsem jen o jedné kategorii a nikoho nejmenoval . Je jen na vás zda se zařadíte .

  • xxxxxx
    xxxxxx
    11.08.2018 07:27
    Reaguje na fialový poustevník 11.08.2018 07:23:

    "Mluvil jsem jen o jedné kategorii a nikoho nejmenoval . Je jen na vás zda..." - zobrazit celý komentář

    Tak já se dobrovolně hlásím k Kim Čong Unovi :)

  • Festa
    Festa
    11.08.2018 07:30

    Dovolím si reagovat. Čím to je? Jsem prostě jinej .Pokud mám potřebu k fotce napsat krátkou poznámku, tak ji napíšu. Pokud někdo reaguje tak se stane, že se diskuze i rozvine.
    A fotit a nekecat- jenom příklad pan fotograf vs já.
    Napsáno komentářů- 574 vs 19216
    Uděleno hodnocení- 300 vs 11911
    Přijatá kometáře 7742 vs 1558
    Zobrazených fotografií 3229 vs 28208.
    To je pěkná představa.
    Předem upozorňuji, že nejde o závist, nenávist, nebo něco podobného. Jen chci ukázat, ač víc kecám, než přispívám kvalitní fotografií, tak si najdu čas i na ostatní, které třeba ty moje kecy a hodnocení potěší, ač k tomu nejsem fundován.
    P.S. Děkuji ti FP, že na mě myslíš. Vašík
    A pokud nechcete abych reagoval, tak si mě neberte, abych byl stylovej, do huby.

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    11.08.2018 08:00
    Reaguje na xxxxxx 11.08.2018 07:27:

    "Tak já se dobrovolně hlásím k Kim Čong Unovi :)..." - zobrazit celý komentář

    Tak jo.

  • xxxxxx
    xxxxxx
    11.08.2018 08:06

    No vidíteto. Nakonec jsme se tu zase všichni sešli včetně Vás :) . Jen ještě aby jste se kněkteré z těch potkategorii přihlásil i Vy :)

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    11.08.2018 08:07
    Reaguje na fialový poustevník 11.08.2018 08:00:

    "Tak jo...." - zobrazit celý komentář

    Opět podotýkám - nikoho jsem nejmenoval . Jen jsem se ptal - ,, Čím to je " ? A nikoho si do ,, huby " neberu . A nyní navyšuji poptávku : Čím to je že to staré přísloví o potrfené huse stále platí ?

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    11.08.2018 08:08
    Reaguje na xxxxxx 11.08.2018 08:06:

    "No vidíteto. Nakonec jsme se tu zase všichni sešli včetně Vás :) . Jen..." - zobrazit celý komentář

    Já se dnes jen ptám : Čím to je ?

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse