Téma dne "PŘÍRODA ČARUJE" - čtvrtek 7.3.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    08.02.2024 18:26

    Hezký den všem fotografům,

    přikládám pravidla pro následující TD "PŘÍRODA ČARUJE"

    PRAVIDLA:
    ---------------
    Fotografie mohou být nafoceny od vyhlášení tohoto tématu (8.2. 2024) až do 7.3. 2024.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie s datem pořízení, nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 7.3. 2024 od půlnoci do půlnoci. Hodnotí se slovně, bez bodů.

    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 8.3. do půlnoci pondělí 11.3. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod.

    VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž, která se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.
    ---------------

    Přeji všem dobré světlo.
    Adam

  • casablanca
    casablanca
    08.02.2024 18:35

    Hezké téma, jen doufám, že bude brzy konec té šediviny, co u nás je. Přeji všem hezké footoúlovky.

  • Anassia
    Anassia
    08.02.2024 20:12

    Krásné TD :)

  • Marie
    Marie
    08.02.2024 22:41

    Super - bezva.

  • Festa
    Festa
    09.02.2024 11:54

    Hmmm, to zní jako výzva. A zajímavá.
    Vašek

  • Petr52
    Petr52
    06.03.2024 18:27

    Od dnešní půlnoci můžete vkládat snímky do této soutěže. Přeji všem hodně zdaru.

  • Petr52
    Petr52
    11.03.2024 12:53

    Připomínám , že dnes je den kdy se boduje.

  • Petr52
    Petr52
    12.03.2024 10:04

    Téma " Příroda čaruje " je už minulost a rád bych vás seznámil s výsledky.

    Do TD bylo vloženo 33 fotografií od 18 autorů, bodovalo 13 autorů , body získalo 14 snímků. Dva autoři byli vyloučeni pro nesplnění podmínek TD (datum). Rád bych všem účastníkům poděkoval za účast v soutěži. Jenom škoda , že 3 autoři také nebodovali. A teď to nejdůležitější, tedy pořadí:

    1. místo Míla Vildová Jarní probuzení 24 bodů
    2.místo Petr52 Duha nad městem 10 bodů
    3.místo Marie Rozvíjej se poupátko 9 bodů

    4.-5.místo grga pitič Jinovatka I 5 bodů
    casablanka Sedmikráska po ránu 5 bodů
    6 - 7.místo Andrej Levius Ranné kúzlo 4 body
    Anassia Mechové zátiší 4 body
    8-10.místo DaHo Bere si zpět... 3 body
    Andrej Levius Fešák 3 body
    Anassia Jsem malej ale šikovnej - 3 body

    Dále bez určení pořadí 2 body získali :
    KIV Namaluj mi nebe
    drapka Duhová
    grga pitič Jinovatka III
    Andrej Levius Účes
    Pokud jsem někde udělal chybu , budu rád když mě na ni upozorníte, abych ji mohl opravit.
    Míle velká gratulace k vítězství, bylo to jak se říká " O parník". Také blahopřeji Marii k třetímu místu a vám všem k vaší aktivní účasti. Budeme se těšit na další téma.

  • Marie
    Marie
    12.03.2024 15:00

    Ahoj, děkuji za krásné téma. Opět jsme si to užili .Gratuluji Míle a Petrovi k 1. a 2. místu. Já jsem velmi potěšena místem 3. Jsem tedy také na bedně. :-) a všem velmi děkuji za hlasy. Též velké díky za vyhlášení výsledků i starosti okolo Petrovi52. A těším se na další dubnové nové TD. Jaké Mílo bude? :-)

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    13.03.2024 09:22

    Takové to bylo vděčné a všeobjímající téma, ale bohužel jen vítězná fotografie podle mého splňovala atributy fotky s nějakými nároky - měla kompozici, světlo, plasticitu i příjemné barvičky. Jinak velká slabota - popisné snímky bez nápadu, často kulhající technické úrovně. prostě jen honem něco vyfotit, ať mám co vložit. Škoda, příště lépe

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse